Bläddra
Sökresultat för Ginny Myers Sain... Rensa filter?

av: Ginny Myers Sain

Kategorier: Barn och ungdom: skönlitteratur och sanna berättelser Barnböcker, ungdomsböcker och läromedel Skönlitteratur barn och ungdom: kärlek och relationer
A bone-chillingly atmospheric thriller for young adults, full of twists and turns with a simmering supernatural undercurrent. Perfect for fans of Holly Jackson, Karen McManus and Della Owens’ Where the Crawdads Sing
Köp här

Isbn: 9780008494780

Utgivningsår: 20210902

Utgivare: Harper Collins UK

Mediatyp: BC