Bläddra

Shadow and Bone

Kategorier: Barn och ungdom: skönlitteratur och sanna berättelser Barnböcker, ungdomsböcker och läromedel Skönlitteratur barn och ungdom: allmänt
Köp här

Shadow and Bone

Kategorier: Barn och ungdom: skönlitteratur och sanna berättelser Barnböcker, ungdomsböcker och läromedel Skönlitteratur barn och ungdom: allmänt
Köp här
Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo.